| MOQ: | 5set |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 zestawów/rok |
![]()
| Pozycja parametru (angielski) | Wartość parametru (możliwa do dostosowania) |
|---|---|
| Materiał | Akryl o wysokiej przejrzystości + metalowa rama + gniazdo na światło LED |
| Kolor | Przezroczysty akryl + ciemna/jasna metalowa rama (możliwa do dostosowania) |
| Struktura | Wielopoziomowa ekspozycja + światła LED + niezależne przegrody + tylna ścianka marki |
| Rozmiar standardowy | Dł. 2000–6000 × szer. 400–800 × wys. 1500–2500 mm (możliwa do dostosowania) |
| Grubość | Panel akrylowy 5–8 mm + rama metalowa 25–40 mm |
| Wykonanie | Cięcie laserowe + precyzyjne polerowanie + gięcie na gorąco + obróbka gniazd świetlnych |
| Waga (na zestaw) | Około 50–150 kg (zależy od rozmiaru) |
| Opakowanie | Drewniana rama + bawełna perłowa + twardy karton (odporny na wstrząsy) |
| Metoda instalacji | Montaż podłogowy / wzmocnienie ścienne |
| Dostosowanie rozmiaru | Regulowana dł./szer./wys., MOQ: 10 zestawów |
| Dostosowanie LED | Niestandardowa pozycja gniazda, kolor/jasność światła (ciepły/zimny biały) |
| Dostosowanie przegród | Regulowana liczba/odstępy/wysokość dla różnych produktów |
| Dostosowanie marki | Niestandardowy sitodruk / druk UV / projekt tylnej ścianki |
| Dostosowanie koloru | Przezroczyste, matowe, gradientowe, kolorowe panele |
| Dostosowanie opakowania | Niestandardowe logo marki / opakowanie eksportowe |
![]()
![]()