| MOQ: | 5set |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, D/P, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 zestawów/rok |
![]()
| Parametry (ang. | Wartość parametru (wykonalna) |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej przejrzystości rozproszony akrylowy panel tylny + matowa biała / metalowo szara powłoka + paski LED + wodoodporne zasilanie |
| Kolor | Matowa biała / metalowa szara / stal nierdzewna / czarna (przystosowana) |
| Struktura | 3D litery + oświetlenie podświetlone + uszczelnione wodoodporne |
| Wielkość standardowa | Na literę: H200 ¥1200 × W100 ¥800 × T30 ¥80 mm (regulowane) |
| Gęstość | Akrylowy panel tylny 3 ̊5 mm + muszel litery/ramy 5 ̊10 mm |
| Rzemiosło | Rzeźba CNC + szlifowanie + gięcie cieplne + lekki montaż |
| Waga (na zestaw) | Około 5 ̇25 kg (zależy od wielkości) |
| Opakowanie | Drewniana ramka + worek z bąbelkami + perłowa bawełna + twardy karton (odporny na wstrząsy) |
| Sposób instalacji | Niewidzialny uchwyt mocowany na ścianie + okablowanie bez narzędzi |
| Dostosowanie rozmiaru | Zmienna wielkość, MOQ: 10 zestawów |
| Dostosowanie LED | Dostosowywalny kolor światła/jasność/tryb (ciepły/chłodny/RGB) |
| Dostosowanie treści | Dostosowywalne litery/liczby/strzałki/logo/czcionki (ang. / wielojęzyczne) |
| Dostosowanie materiału | Opcjonalny materiał akrylowy/skorupa |
| Obsługa powierzchni | Maty / Mroźny / Szczotkowany / Schylny |
| Wodoszczelna personalizacja | Zastosowalna ocena wodoodporności (IP65 opcjonalnie) |
| Dostosowanie opakowań | Logo marki / skrzynia drewniana do eksportu |
![]()