| MOQ: | 5set |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, D/P, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 zestawów/rok |
![]()
| Parametry (ang. | Wartość parametru (wykonalna) |
|---|---|
| Materiał | Odrzucające światło / akrylowe + wysoce przejrzyste pomieszczenia wewnętrzne + stopy przeciwpoślizgowe |
| Struktura | Kompacty wielowarstwowe + konstrukcja zamknięta/otwarta + efekt światła |
| Wielkość standardowa | L300?? 600 × W150?? 300 × H300?? 600 mm (regulowane) |
| Gęstość | Panel akrylowy 5 ̊8 mm + półka wewnętrzna 5 ̊6 mm |
| Rzemiosło | Cięcie laserowe + polerowanie + gięcie cieplne + pokrycie błyszczące |
| Waga (na zestaw) | Około 2 ̇8 kg (zależy od wielkości) |
| Opakowanie | Worek z bąbelkami + Perłowa Bawełna + Kolorowa Pudełka |
| Sposób instalacji | Umiejscowienie na biurku/ ścianie + montaż bez narzędzi |
| Dostosowanie rozmiaru | Można dostosować do niewidomego pudełka/rozmiaru figurki, MOQ: 50 zestawów |
| Personalizacja przedziału | Dostosowalny układ przedziału (3×3/4×4) |
| Dostosowanie kolorów | Drukowanie błyszczące, przejrzyste, kolorowe, kolorowe |
| Dostosowanie funkcji | Dostosowywalne otwory zawieszone / dzielnice |
| Obsługa powierzchni | Wysoka przejrzystość / mroźna / błyszcząca / lustro |
| Dostosowanie logo | Druk seryjny / druk UV / grawerowanie laserem |
| Dostosowanie opakowań | Zawierające specjalną markę |
![]()
![]()