| MOQ: | 5set |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 zestawów/rok |
![]()
| Parametry (ang. | Wartość parametru (wykonalna) |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej przejrzystości nogi akrylowe + deska (drewno/akrylowa/metalowa) + stopy odporne na poślizg |
| Kolor | Przejrzysty akrylowy + stolik (biały / drewniany / przejrzysty, dostosowywalny) |
| Struktura | Wzniesienie w jednym kawałku + otwarte przechowywanie + wsparcie akrylowe |
| Wielkość standardowa | L6001200 × W200400 × H80200 mm (regulowane) |
| Gęstość | Ograniczona długość nogi akrylowej 8 ̊12 mm + powierzchnia stołowa 5 ̊15 mm |
| Rzemiosło | Cięcie laserowe + delikatne polerowanie + gięcie cieplne + montaż nogi |
| Waga (na zestaw) | Około 3 ‰ 10 kg (zależy od wielkości) |
| Opakowanie | Worek z bąbelkami + bawełna perłowa + karton twardy (odporny na wstrząsy) |
| Sposób instalacji | Umiejscowienie na pulpicie / nie wymaga montażu |
| Dostosowanie rozmiaru | Zmienna wielkość, MOQ: 100 zestawów |
| Dostosowanie nogi | Styl nogi/wysokość/liczba nogi (przejrzysty/zamarznięty/skalowany) |
| Personalizacja stołu | Materiał/kolor/gurę stołową do dostosowania (drewno/akrylowe/metalowe) |
| Obsługa powierzchni | Wysoka przejrzystość / zmarznięte / półprzezroczyste / lustro |
| Dostosowanie logo | Druk seryjny / druk UV / grawerowanie laserem |
| Dostosowanie opakowań | Logo marki / opakowanie eksportowe |
![]()
![]()