| MOQ: | 5set |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, D/P, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 zestawów/rok |
![]()
| Parametry (ang. | Wartość parametru (wykonalna) |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej przejrzystości obudowa akrylowa + konstrukcja splicingowa + mocowanie |
| Kolor | Wyraźne / Zmrażone (wykonalne) |
| Struktura | Czterokąta obudowa akrylowa + zestawialne splicing + pokrywa antypalno |
| Standardowy rozmiar pojedynczej obudowy | L200?? 400 × W100?? 150 × H100?? 150 mm (wykonalne) |
| Gęstość | Płyty akrylowe 3 ‰ 5 mm + podstawa/kryj 5 ‰ 8 mm (wykonalne) |
| Rzemiosło | Cięcie laserowe + drobne polerowanie + gięcie cieplne + montaż splicingowy |
| Waga (w każdym przypadku) | Około 0,5 - 1,5 kg (zależy od wielkości) |
| Opakowanie | Drewniana ramka + worek z bąbelkami + perłowa bawełna + twardy karton (odporny na pęknięcia i ciśnienie) |
| Sposób instalacji | Umiejscowienie na pulpicie / układanie na stos |
| Dostosowanie rozmiaru | Pudełko L/W/H regulowane na żądanie, MOQ: 100 zestawów |
| Dostosowanie przypadków | regulowany kształt obudowy/przejrzystość/pozycja wiertnicza (dziura dostępowa/hak) |
| Dostosowanie materiału | Opcjonalny materiał akrylowy/PC |
| Dostosowanie kolorów | Jasne, zmarznięte, kolorowe drukowanie |
| Dostosowanie pokrywy | Dostosowywalny styl pokrywy (Flip/Slide), metoda otwierania |
| Obsługa powierzchni | Wysoka przejrzystość / zmarznięte / półprzezroczyste / efekt lustra |
| Logo/przystosowanie druku | Drukowanie na ekranie/drukowanie UV/grawerowanie laserowe, jedno-/wielobarwne |
| Dostosowanie opakowań | Drukowanie logo marki, dostępne pudełko kolorowe eksportowe na zamówienie |
![]()
Nadaje się do pokoi dziennych, sypialni, pracowni, biur, parapetów okiennych, stołów sklepów, itp., do stosowania jako niewidoma skrzynka/organizator figur lub etui,dostosowanie do małych przestrzeni i nowoczesnego luksusowego stylu z wydajnym przechowywaniem.
Jedna skrzynia może wytrzymać 5 ‰ 10 kg, a całkowita pojemność nośna po ułożeniu może osiągnąć 30 ‰ 50 kg, zaspokajając codzienne potrzeby przechowywania dużej liczby niewidomych pudełek / figur.
Tak, wiele pudełek może być swobodnie układanych, tworząc system wielowarstwowy, poziomo lub pionowo, elastycznie dostosowujący się do różnych przestrzeni i potrzeb zbierania bez zajmowania dodatkowego miejsca.
Akrylowy ma silną odporność na promieniowanie UV, jest wodoodporny, odporny na wilgoć i kwas-zasadowy, więc nie będzie żółty ani deformowany. Przejrzysta tekstura jest stabilna i nie jest łatwa do wyblaknięcia po długotrwałym użyciu.
Akrylowy ma wysoką twardość powierzchni i jest odporny na zadrapania w normalnym użytkowaniu; ma silną odporność na uderzenia i nie jest łatwy do złamania.
W odniesieniu do standardowych zamówień na zamówienie (100-500 zestawów) czas realizacji produkcji wynosi 7-15 dni, w zależności od ilości i złożoności procesu.
Tak, minimalna ilość zamówienia (MOQ) wynosi 100 zestawów, odpowiednich dla marek wystroju domu, projektantów lub hoteli butikowych / galerii sztuki do testowania efektów produktu.
![]()