| MOQ: | 5set |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, D/P, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 zestawów/rok |
![]()
| Parametry (ang. | Wartość parametru (ang. |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej przejrzystości akrylowa/temperowa szkła + wąska metalowa ramka + akcesoria sprzętowe |
| Kolor | Wyraźne / Zmrażone (wykonalne) |
| Struktura | Wysokie drzwi o pełnej wysokości + wąska metalowa ramka + mechanizm drzwi przesuwnych/zwisających |
| Wielkość standardowa | Jednostkowe drzwi: W400?? 600 × H2400?? 2800 mm (wykonalne) |
| Gęstość | Panel akrylowo-szklany 8 ‰ 12 mm + ramka metalowa 20 ‰ 30 mm (wykonalny) |
| Rzemiosło | Cięcie laserowe + drobne polerowanie + montaż ramy + splicing paneli |
| Waga (na drzwi) | Około 15-25 kg (zależy od wielkości) |
| Opakowanie | Drewniana ramka + worek z bąbelkami + perłowa bawełna + twardy karton (odporny na pęknięcia i ciśnienie) |
| Sposób instalacji | Ramka szafy wbudowana / ustawiona na ścianie (nieobowiązkowa) |
| Dostosowanie rozmiaru | Jednorazowy/pełno ścienny rozmiar regulowany na żądanie, MOQ: 20 zestawów |
| Dostosowanie panelu | Materiał/przejrzystość/kształt regulowalnego panelu (akrylowe/szkło hartowane) |
| Dostosowanie ramki | Zmienna barwa ramy/gruntość/styl (czarna/broniowa/złota) |
| Dostosowanie otwierania drzwi | Typ drzwi dostosowywalnych (przesunięte/zwisające), numer drzwi/układ |
| Dostosowanie materiału | Opcjonalnie akrylowe/szkło hartowane/materiał metalowy |
| Dostosowanie kolorów | Jasne, zmarznięte, kolorowe drukowanie |
| Dostosowanie sprzętu | Opcjonalnie materiał/kolor przesuwek/zawiga/rękawicy (stalo nierdzewne/czarne) |
| Obsługa powierzchni | Wysoka przejrzystość / zmarznięte / półprzezroczyste / efekt lustra |
| Logo/przystosowanie druku | Drukowanie na ekranie/drukowanie UV/grawerowanie laserowe, jedno-/wielobarwne |
| Dostosowanie opakowań | Drukowanie logo marki, dostępna skrzynia drewniana do eksportowania na zamówienie |
![]()
Jest odpowiedni do szaf, wbudowanych szafek, pomieszczeń magazynowych w sypialniach itp., do użycia jako drzwi szaf lub drzwi wystawowych, dostosowujących się do dużych przestrzeni i nowoczesnego stylu luksusowego,w pełni wykorzystując przestrzeń pionową.
Jeden panel może wytrzymać 15-20 kg, a z metalową ramą całkowita nośność może osiągnąć 50-80 kg, zaspokajając codzienne potrzeby użytkowania i umieszczania przedmiotów.
Tak, można wybrać drzwi przesuwne (oszczędzające miejsce) lub drzwi swingowe (łatwy dostęp) zgodnie z układem szafy, elastycznie dostosowując się do różnych scenariuszy.
Zarówno płyta akrylowo-szklana, jak i ramka metalowa są wodoodporne, wodoodporne na wilgoć i odporne na kwasy i alkalie, więc nie ulegają deformacji, pleśni ani rdzewi, nadają się do długotrwałego użytku w sypialniach/szafkach.
Akrylowy ma wysoką twardość powierzchniową i jest odporny na zadrapania w normalnym użytkowaniu; jeśli wybrano szkło hartowane, ma silniejszą odporność na uderzenia i nie jest łatwy do złamania, zapewniając bezpieczniejsze użytkowanie.
W przypadku standardowych zamówień na zamówienie (20 ‰ 100 zestawów) czas realizacji produkcji wynosi 15 ‰ 25 dni, w zależności od ilości i złożoności procesu.
Tak, minimalna ilość zamówienia (MOQ) wynosi 20 zestawów, nadających się do marek wystroju domu, projektantów lub hoteli butikowych / salonów piękności do testowania efektów produktu.
![]()