| MOQ: | 5set |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, D/P, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 zestawów/rok |
![]()
| Parametry (ang. | Wartość parametru (ang. |
|---|---|
| Materiał | Stolik/krzesło akrylowe o wysokiej przejrzystości skrajalnej + zintegrowana struktura splicingowa |
| Kolor | Gradient tęczy (niebieski→czerwony/pomarańczowy→żółty, dostosowany) |
| Struktura | Długi stół + kwadratowy/okrągły zestaw krzeseł, stabilny podłogowy podłóg |
| Wielkość standardowa | Tabela: L1200 ¢1800 × W400 ¢600 × H750 mm; Krzesło: H450 ≈ 500 mm (dostosowalne) |
| Gęstość | Płyty akrylowe 8 ∼ 12 mm + kolumna 20 ∼ 30 mm (wykonalne) |
| Rzemiosło | cięcie laserowe + gięcie cieplne + wypolerowanie precyzyjne + montaż splicing |
| Waga (na zestaw) | Tabela: 20-30 kg; krzesło: 5-10 kg (zależy od wielkości) |
| Opakowanie | Drewniana ramka + worek z bąbelkami + perłowa bawełna + twardy karton (odporny na pęknięcia i ciśnienie) |
| Sposób instalacji | Położenie podłogi |
| Dostosowanie rozmiaru | Stół/krzesło L/W/H regulowane na żądanie, MOQ: 10 zestawów |
| Dostosowanie kształtu | Układ stołu/krzesła regulowany (pięciokątny/okrągły/ kwadratowy), numer kolumny |
| Dostosowanie gradientów | Dostosowywalny kierunek gradientu, zakres kolorów i efekt przejściowy |
| Dostosowanie materiału | Opcjonalny materiał akrylowy/żywicowy |
| Dostosowanie kolorów | Drukowanie kolorowe, efekt gradientu |
| Obsługa powierzchni | Wysoka przejrzystość / zmarznięte / półprzezroczyste / efekt lustra |
| Logo/przystosowanie druku | Drukowanie na ekranie/drukowanie UV/grawerowanie laserowe, jedno-/wielobarwne |
| Dostosowanie opakowań | Drukowanie logo marki, dostępna skrzynia drewniana do eksportowania na zamówienie |
![]()
Nadaje się do salonów, pracowni, sal wystawienniczych, hoteli butikowych, kawiarni, salonów piękności itp., do stosowania jako stół jadalny, biurko, stolik uboczny, a także jako wystawa sztuki.
Jednorazowa deska akrylowa może wytrzymać 30-50 kg, a jedno krzesło może wytrzymać 100-150 kg, spełniając codzienne potrzeby użytkowania i umieszczania przedmiotów.
Akrylowy ma wysoką twardość powierzchni i jest odporny na zadrapania w normalnym użytkowaniu; ma silną odporność na uderzenia i nie jest łatwy do złamania.
Tak, obsługuje się osobną dostosowanie stołu lub krzesła, a liczbę zestawów można swobodnie łączyć, aby dostosować się do różnych przestrzeni i potrzeb użytkowania.
Akrylowy ma silną odporność na promieniowanie UV, jest wodoodporny, wodoodporny na wilgoć i odporny na kwasy i alkalie, więc nie będzie żółty ani deformowany.
W przypadku standardowych zamówień na zamówienie (10-50 zestawów) czas realizacji produkcji wynosi 15-25 dni, w zależności od ilości i złożoności procesu.
Tak, minimalna ilość zamówienia (MOQ) wynosi 10 zestawów, nadających się do marek wystroju domu, projektantów lub hoteli butikowych / galerii sztuki do testowania efektów produktu.
![]()