| MOQ: | 5set |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, D/P, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 zestawów/rok |
![]()
| Parametry (ang. | Wartość parametru (ang. |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej przejrzystości akrylowa półka + biała szafa ekologiczna + metalowe podłogi |
| Kolor | Przejrzysty akrylowy + biała szafa (przystosowana) |
| Struktura | Długa półka akrylowa + biała szafa zamknięta + mocowana na ścianie śrubka |
| Wielkość standardowa | Długość 600 ‰ 1000 mm × Głębokość 150 ‰ 200 mm × Wysokość 150 ‰ 250 mm |
| Gęstość | Akrylowa półka 5-8 mm + płyta szafka 18 mm (wykonalna) |
| Rzemiosło | Cięcie laserowe + drobne polerowanie + montaż splicingowy |
| Waga (na zestaw) | Około 3 ̇6 kg (zależy od wielkości) |
| Opakowanie | Worek z bąbelkami + bawełna perłowa + twardy karton (odporny na zarysowania i ciśnienie) |
| Sposób instalacji | Zawieszenie wiertnicze ścienne |
| Dostosowanie rozmiaru | Długość/głębokość/wysokość regulowana na żądanie, MOQ: 50 zestawów |
| Dostosowanie półki | Zmienna długość półki/przejrzystość/kształt |
| Dostosowanie szafki | Zastosowalny kolor szafy/otwarcie drzwi/układ magazynowy |
| Dostosowanie przycisków | Zastosowalny kolor/funkcja/pozycja przycisku (np. wezwanie awaryjne/przełącznik) |
| Dostosowanie materiału | Opcjonalnie akrylowy/ekologiczny panel/materiał metalowy |
| Dostosowanie kolorów | Jasna, biała, kolorowa drukarka, efekt gradientu |
| Dostosowanie sprzętu | Opcjonalna śrubka/materiał podtrzymujący/kolor (stała nierdzewna/czarna) |
| Obsługa powierzchni | Wysoka przejrzystość / zmarznięte / półprzezroczyste / efekt lustra |
| Logo/przystosowanie druku | Drukowanie na ekranie/drukowanie UV/grawerowanie laserowe, jedno-/wielobarwne |
| Dostosowanie opakowań | Drukowanie logo marki, dostępne pudełko kolorowe/ramy drewniane do eksportowania na zamówienie |
Nadaje się do użycia nad zbiornikami toalety, ścianami zlewów w łazienkach / łazienkach itp., W pełni wykorzystując pionową przestrzeń do przechowywania telefonów, aromaterapii, chusteczek, środków czyszczących itp.
Jedna półka akrylowa może wytrzymać 5-10 kg, a całkowita pojemność nośna może osiągnąć 20-30 kg, zaspokajając codzienne potrzeby umieszczania wielu przedmiotów.
Może przechowywać tkaniny, środki czyszczące, kosmetyki, drobne przedmioty, itp. Zamknięta konstrukcja jest odporna na kurz i wilgoć, chroniąc przedmioty przed wilgocią.
Zarówno półka akrylowa, jak i biała szafka ekologiczna są wodoodporne, odporne na wilgoć i kwas-zasadowe, więc nie ulegają deformacji ani pleśni, nadają się do długotrwałego użytkowania w łazienkach / łazienkach.
Produkt jest wyposażony w szczegółowy podręcznik instalacji i sprzęt pomocniczy; dostępna jest również usługa instalacji na miejscu (za dodatkową opłatą).
W odniesieniu do standardowych zamówień na zamówienie (50-200 zestawów) czas realizacji produkcji wynosi 7-15 dni, w zależności od ilości i złożoności procesu.
Tak, minimalna ilość zamówienia (MOQ) wynosi 50 zestawów, odpowiednich dla marek wystroju domu, projektantów lub hoteli butikowych / salonów piękności do testowania efektów produktu.
![]()