| MOQ: | 5set |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, D/P, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 zestawów/rok |
![]()
| Przedmiot | Wartość Parametru |
|---|---|
| Materiał | Akryl o Wysokiej Przezroczystości (Dwustronny) + Śruby Metalowe |
| Kolor | Przezroczysty Akryl + Srebrne/Złote Śruby (Możliwość Dostosowania) |
| Struktura | Dwustronna Akrylowa + Pływająca Struktura Mocowana Śrubami |
| Standardowy Rozmiar (Rama Zewnętrzna) | 10×15 cm / 13×18 cm / 20×25 cm / 21×29,7 cm (A4) / Możliwość Dostosowania |
| Grubość | Akryl 2–5 mm + Śruby 8–10 mm (Możliwość Dostosowania) |
| Wykonanie | Cięcie Laserowe + Polerowanie + Wiercenie + Montaż Śrub |
| Waga | Około 0,2–0,8 kg (Zależnie od Rozmiaru) |
| Opakowanie | Torebka Bąbelkowa + Bawełna Perłowa + Twardy Karton (Odporny na Wstrząsy) |
| Przedmiot Niestandardowy (Angielski) | Zakres Opcjonalny (Angielski) |
|---|---|
| Dostosowanie Rozmiaru | Rozmiar Ramy Zewnętrznej/Wewnętrznej regulowany na życzenie, MOQ: 50 szt. |
| Dostosowanie Materiału | Możliwość dostosowania grubości akrylu, materiału/koloru śrub |
| Dostosowanie Śrub | Regulowana ilość/pozycja/kolor śrub |
| Dostosowanie Logo/Druku | Sitodruk/Druk UV/Grawerowanie Laserowe, Jednokolorowy/Wielokolorowy |
| Obróbka Powierzchni | Wysoka Przezroczystość / Matowy / Półprzezroczysty Efekt |
| Dostosowanie Montażu Ściennego | Dostępne otwory do montażu na ścianie do ekspozycji wiszącej |
| Dostosowanie Opakowania | Druk Logo Marki, Dostępne Pudełko Kolorowe na Zamówienie |
![]()
![]()