| MOQ: | 5set |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, D/P, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 zestawów/rok |
![]()
| Parametry (ang. | Wartość parametru (ang. |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej przejrzystości pręt akrylowy + podstawa ze stali nierdzewnej 304 |
| Kolor | Jasny / Mroźny / Kolorowy (przystosowany) |
| Struktura | Długa prętka akrylowa + okrągła podstawa ze stali nierdzewnej + mocowanie śruby |
| Wielkość standardowa | Długość pręta 400 800 mm × średnica pręta 20 30 mm (dostosowany) |
| Gęstość | Sztabka akrylowa 5 ‰ 10 mm + podstawa ze stali nierdzewnej 3 ‰ 5 mm (wykonalna) |
| Rzemiosło | Odlewanie ekstruzjonalne + drobne polerowanie + wiercenie + montaż metalu |
| Waga (na sztukę) | Ok. 0,5 - 1,5 kg (zależy od długości) |
| Opakowanie | Worek z bąbelkami + bawełna perłowa + twardy karton (odporny na zadrapania i pęknięcia) |
| Sposób instalacji | Zawieszenie wiertnicze ścienne |
| Dostosowanie rozmiaru | Długość pręta/prężnica/rozmiar podstawy regulowany na żądanie, MOQ: 50 zestawów |
| Dostosowanie pasków | Długość/przejrzystość/kształt paska regulowany |
| Dostosowanie materiału | Materiał akrylowy/stalu nierdzewnego |
| Dostosowanie bazy | Zmienna kolorowość/gruntowość/kształt podstawy (okrągła/ kwadratowa) |
| Dostosowanie kolorów | Jasne, zmarznięte, kolorowe drukowanie |
| Dostosowanie sprzętu | Opcjonalna śrubka/materiał podstawy/kolor (stała nierdzewna/czarna/złota) |
| Obsługa powierzchni | Wysoka przejrzystość / zmarznięte / półprzezroczyste / efekt lustra |
| Logo/przystosowanie druku | Drukowanie na ekranie/drukowanie UV/grawerowanie laserowe, jedno-/wielobarwne |
| Dostosowanie opakowań | Drukowanie logo marki, dostępne pudełko kolorowe/ramy drewniane do eksportowania na zamówienie |
![]()