| MOQ: | 5set |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 zestawów/rok |
![]()
| Parametry (ang. | Wartość parametru (ang. |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej przejrzystości półka akrylowa + czarne metalowe podłoże + metalowe śruby |
| Kolor | Jasny / Mroźny / Kolorowy (przystosowany) |
| Struktura | Długa półka akrylowa + metalowe wsparcie ścienne |
| Wielkość standardowa | Długość 400×800 mm × Głębokość 120×150 mm × Wysokość 30×50 mm |
| Gęstość | Akrylowa półka 5 ̊10 mm (dostosowalna) |
| Rzemiosło | Cięcie laserowe + drobne polerowanie + montaż metalu |
| Waga (na zestaw) | Około 1 ‰ 3 kg (zależy od długości) |
| Opakowanie | Worek z bąbelkami + bawełna perłowa + twardy karton (odporny na zarysowania i ciśnienie) |
| Sposób instalacji | Zawieszenie wiertnicze ścienne |
| Dostosowanie rozmiaru | Długość/głębokość/wysokość regulowana na żądanie, MOQ: 50 zestawów |
| Dostosowanie półki | Zmienna długość półki/kształt/przejrzystość |
| Wsparcie dostosowania | Materiał/kolor/kształt podtrzymujący regulowany ( kwadratowy/okrągły) |
| Dostosowanie materiału | Opcjonalnie materiał akrylowy/metalowy |
| Dostosowanie kolorów | Jasne, zmarznięte, kolorowe drukowanie |
| Dostosowanie sprzętu | Opcjonalna śrubka/materiał podtrzymujący/kolor (stała nierdzewna/czarna) |
| Obsługa powierzchni | Wysoka przejrzystość / zmarznięte / półprzezroczyste / efekt lustra |
| Logo/przystosowanie druku | Drukowanie na ekranie/drukowanie UV/grawerowanie laserowe, jedno-/wielobarwne |
| Dostosowanie opakowań | Drukowanie logo marki, dostępne pudełko kolorowe eksportowe na zamówienie |
![]()
![]()