| MOQ: | 5set |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, D/P, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 zestawów/rok |
![]()
| Parametry (ang. | Wartość parametru (ang. |
|---|---|
| Materiał | Acrylic Shelves + Stainless Steel/Black Metal Guardrail + Metal Base |
| Kolor | Clear / Frosted White / Black (Customizable) |
| Struktura | Akrylowy półka + Metal Guardrail + Wall-Mounted Screw Fixation |
| Wielkość standardowa | Długość 400×600 mm × Głębokość 120×150 mm × Wysokość 80×150 mm (Customizable) |
| Gęstość | Acrylic Shelf 3?? 5 mm + Metal Guardrail 8 mm (Customizable) |
| Rzemiosło | Cięcie laserowe + drobne polerowanie + montaż metalu |
| Waga (na zestaw) | Około 3 kg (Zależy od wielkości) |
| Opakowanie | Worek z bąbelkami + bawełna perłowa + twardy karton (odporny na zarysowania i ciśnienie) |
| Sposób instalacji | Adhesive-Free Glue / Wall Drilling (opcjonalnie) |
| Dostosowanie rozmiaru | Długość/głębokość/wysokość regulowana na żądanie, MOQ: 50 zestawów |
| Dostosowanie półki | Adjustable shelf number/shape/transparency |
| Guardrail Customization | Adjustable guardrail material/color/height |
| Dostosowanie kolorów | Clear, Frosted White, Black, Color Printing, Efekt gradientu |
| Dostosowanie sprzętu | Opcjonalny śrub/materiał bazowy/kolor (Stainless Steel/Black) |
| Obsługa powierzchni | Wysoka przejrzystość / zmarznięte / półprzezroczyste / efekt lustra |
| Logo/przystosowanie druku | Drukowanie na ekranie/drukowanie UV/grawerowanie laserowe, jedno-/wielobarwne |
| Dostosowanie opakowań | Drukowanie logo marki, dostępne pudełko kolorowe eksportowe na zamówienie |
![]()
To is suitable for bathrooms, washrooms, shower rooms, sink sides, etc., to classify and store toiletries, skincare products, cosmetics, etc., fully utilizing vertical wall space. To jest odpowiednie dla łazienek, łazienek, łazienek prysznicowych, łazienek z wodą, etc., to classify and store toiletries, skincare products, cosmetics, etc., fully utilizing vertical wall space.
A single acrylic shelf can withstand 5-10 kg, and with the metal guardrail, the total load-bearing capacity can reach 15-25 kg, meeting daily storage needs. Jeden półka akrylowa może wytrzymać 5-10 kg, a z metalową kratownicą, całkowita pojemność może osiągnąć 15-25 kg, spełniając codzienne potrzeby magazynowe.
Stosowany jest silny klejnot, który może mocno trzymać się gładkich ścian/cieczek, nie łatwo odpadać podczas normalnego użytkowania; dla wyższej stabilności dostępna jest instalacja wiertarna.
Zarówno acryliczne półki, jak i metalowe ogrodzenia są wodoodporne, odporne na wilgoć i kwas, więc nie zardzewiają ani się nie deformują, odpowiednie do długotrwałego użytku w wilgotnych łazienkach.
Tak, wiele zestawów może być spliced poziomo/wertikalnie, elastycznie tworząc system magazynujący pełną ścianę, aby dostosować się do różnych rozmiarów ścian i potrzeb magazynowych.
W odniesieniu do standardowych zamówień na zamówienie (50-200 zestawów) czas realizacji produkcji wynosi 7-15 dni, w zależności od ilości i złożoności procesu.
Tak, minimalna ilość zamówienia (MOQ) wynosi 50 zestawów, odpowiednich dla marek wystroju domu, projektantów lub hoteli butikowych / salonów piękności do testowania efektów produktu.
![]()